Söö end saledaks! Tule tervisegruppi!

Kas oled väsinud proovimast erinevaid dieete? Soovid oma kehakaalu hoida või langetada? Kui tahad olla terve ja ilus ning õppida maitsvalt ja tervislikult sööma, siis on tervisegrupp just sinu jaoks!

Tervisegrupp – kellele ja miks?

Tervisegrupp on eelkõige mõeldud vanuses 16+ meestele ja naistele, kellele teevad muret lisakilod või kes soovivad oma toidulauda tasakaalustada, et kaunim ja tervem olla!

Grupis tekib sünergia ja üksteise mõistmise tunne, see motiveerib sind paremini enda jaoks püstitatud eesmärke saavutama.

Programmi eesmärgiks on toitumise tasakaalustamise kaudu veresuhkru taseme stabiliseerimine ja kehakaalu normaliseerimine.

Grupi suurus?

Tervisegrupi suurus on piiratud, ühes grupis võib olla 13-15 osalejat.

Aeg ja koht?

Tervisegrupp kestab kokku kaheksa nädalat, igal nädalal toimub üks kohtumine, mis kestab kuni kaks tundi.

Mida tervisegrupi kohtumistel tehakse?

Igal kohtumisel valmistame ja maitseme ühte tervislikku toitu. Räägime erinevatel toitumise teemadel ning teeme läbi praktilisi ülesandeid ja teste. Esimesel, viiendal ja kaheksandal kohtumisel mõõdame ja kaalume, see on aga vabatahtlik.

Kas pean ka ise midagi tegema?

Kaheksa nädalat kestva programmi jooksul soovitame sul igal nädalal kirja panna vähemalt ühel vabalt valitud päeval tarbitud toidud ja joogid, mille alusel analüüsime sinu toiduvalikut ja anname sulle soovitusi menüü tasakaalu saamiseks.

Lisaks on sul võimalus toituda kahel päeval nädalas täpselt ette antud menüü järgi ja leida sellest inspiratsiooni oma edasiste toiduvalikute tegemiseks.

Kõige tähtsam on aga olla avatud ja osavõtlik, sest vaid nii saad tervisegrupis osalemisest suurimat kasu iseenda jaoks.

Mida saan programmis osaledes?

Kui palju maksab?

Tervisegrupis osalemise maksumus on kokku 84€. Tasuda võib ka kahes osas.

Milliseid teemasid täpsemalt käsitletakse?

Kes juhendab?

Tervisegruppi juhendab toitumisnõustaja ja –koolitaja Reelika Õigemeel, kes on samalaadseid programme edukalt läbi viinud mitmel aastal Kohilas ja Raplas.

top