Olen toitumisnõustaja ja -koolitaja ettevõttes RecteMente OÜ. Spetsialiseerunud eelkõige lasteaedade, koolide, hooldekodude ja haiglate tava- ja erimenüüde väljatöötamisele ning tervisliku toitumise täiendkoolituste korraldamisele üle Eesti.
Jagan oma teadmisi ja praktilisi kogemusi tasakaalustatud menüüde koostamise alal ka Rahvatervise Akadeemias toitumisnõustaja kutseõppes ja Tartu Kutsehariduskeskuses täiskasvanute täiendõppe osakonnas.

Juhendan lisaks rõõmuga tervisegruppe ja toidu valmistamise töötubasid, mis on suunatud kehakaalu normaliseerimisele ja tervislike eluviiside propageerimisele. Individuaalse toitumisnõustajana võtan kliente vastu Põltsamaal.

Olen lõpetanud toitumisnõustamise eriala (26 EAP) Annely Sootsi Tervisekoolis aprillis 2013 (tunnistus nr T1326). Magistrikraadiga võrdsustatud bakalaureusekraadi omandasin Eesti Maaülikoolis keskkonnakaitse alal juunis 2004. Kuulun Eesti Tervisedenduse Ühingusse ja Eesti Toitumisnõustajate Ühendusse. Pean oluliseks pidevat enesearengut ja täiendan end järjepidevalt tervise, psühholoogia ja toitumise valdkonnas täiendkoolituste kaudu.

Olen veendunud, et naturaalne ja tasakaalustatud toidulaud hoiab harmoonilise ja tervena inimese, ja ka meid ümbritseva looduskeskkonna.

Reelika Õigemeel
5259833
reelika@toitutargalt.ee

top